Home Tableware Dinnerware & Serveware PS210105 Linea Embossed Salad Bowl 7″
PS210107 Linea Embossed Bullet Mug 12oz 45,00 AED
Back to products
PS210102 Linea Embossed Dinner Plate 7.5" 40,00 AED
PS210105 Linea Embossed Salad Bowl 7″
44,00 AED
Linea  Embossed 4pcs Salad bowl,
Material: Porcelain, Size: 7″”
Compare
Add to wishlist
SKU: 3578 Category: Dinnerware & Serveware Tag: Tableware > Dinnerware & Serveware
Share:
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “PS210105 Linea Embossed Salad Bowl 7″” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Sold out
Compare
A17092 3.25“ Sauce Dish
Dinnerware & Serveware, BrightStone
6,00 AED
Size: 3.25", Color: Ivory, Material: Porcelain
Add to wishlist
Read more
Quick view
A25861 7.9*3.5cm Ramekin
5,45 AED
Size: 7.9*3.5cm, Color: Ivory, Material: Porcelain
Add to cart
Quick view
PB230480 Picnic Pasta Bowl 8″
Bowls & Bowl Sets
35,00 AED
Picnic Pad Print Pasta Bowl,
Material: Porcelain, Size: 8"", 4pcs Pasta Bowl
Add to cart
Sold out
PS210100 Linea Embossed Dinner Plate 10.5″
Dinnerware & Serveware
Linea  Embossed 4pcs Dinner Plate,
Material: Porcelain, Size: 10.5""
Read more
PS210107 Linea Embossed Bullet Mug 12oz
Dinnerware & Serveware
Linea  Embossed 4pcs Bullet Mug
Material: Porcelain, Capacity: 12oz
SB230385 Metro Stoneware Noodle Bowl 7″
8,50 AED
Metro Stoneware Noodle Bowl,
Color: Grey Matte, Size: 7""
SB230386 Metro Stoneware Pasta Bowl 8.5″
Metro Stoneware Pasta Bowl,
Color: Grey Matte, Size: 8.5""
SP230441 Metro Stoneware Coupe Side Plate 8
Metro Stoneware Coupe Side Plate,
Color: Grey Matte, Size: 8""